licówki porcelanowe 

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe 

Uzupełnienie protetyczne powinno wyglądać “naturalnie” i charakteryzować się jednocześnie długą zywotnością. Wymagania te stawiane były w stomatologii już od początków jej istnienia, wcześniej jednak nie mozna było im sprostać, ponieważ dostępne wówczas materiały nie pozwalały na uzyskanie takiego rezultatu estetycznego. Obecnie dysponujemy dużymi możliwościami terapeutycznymi, dzięki temu możemy wykonywać rekonstrukcje trwałe i estetyczne.

Licówki porcelanowe są najlepszą alternatywą w stomatologii estetycznej.

W porównaniu z innymi systemami, posiadają wiele zalet. Wygladają doskonale, są bardzo trwałe i nie mają negatywnego wpływu na tkanki miękkie i linie przyzębia. Zastosowanie licówek porcelanowych wzrosło od czasu, gdy zastosowano je po raz pierwszy 20 lat temu i stanowią dzis najwazniejszy produkt stomatologii estetycznej.

Wybór ceramiki

W doborze ceramiki ważną rolę odgrywają osobiste doswiadczenia i preferencje estetyczne lekarza. Ponieważ wiekszość materiałów charakteryzuje sie idelna jakością, dobór konkretnego materiału nie jest az tak ważny. O wiele bardziej istotne jest to, aby wybrany materiał został prawidłowo zastosowany. Wpływ na ostateczny wynik leczenia maja także metody i materiały stosowane przez technika dentystycznego. Niektorzy technicy wykonują niewiele prac dziennie, dzięki czemu mogą poswiecic im więcej czasu, a efekty sa wręcz doskonale. Wybór materiału uzalezniony jest od zaangazowania lekarza i jego perfekcjonizmu, lecz również od możliwości finansowych pacjenta.

licówki porcelanowe 

licówki porcelanowe

Zapraszamy na konsultację

VITA MEDICAL
Tel. (12) 426 55 50
Kom. 513 074 364
instytut@vitamedical.com.pl

 

Dr. Galip Gürel

Author Info

Vita Medical

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial