Gabinet dentystyczny Vita Medical

Witamy Państwa na stronie Instytutu Stomatologii VITA MEDICAL i serdecznie zachęcamy do zapoznania z profilem naszej działalności.

Gabinet dentystyczny powstał w Krakowie kilkanaście lat temu. W minionym czasie udało nam się znacznie rozbudować zakres oferowanych usług: specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej i profilaktyce, ale również w zabiegach z obszaru implantologii oraz stomatologii estetycznej. Staramy się regularnie pracować na zaufanie, którym obdarzyło nas grono ponad 10 000 Pacjentów.

Nasz Instytut tworzą lekarze z wielu obszarów stomatologii, którzy każdego roku biorą udział w szkoleniach, kursach i seminariach branżowych. Pozwala to na ciągłe poszerzanie wiedzy dentystycznej, w tym również dotyczącej prawidłowego zaopatrzenia gabinetów. Zdobyte umiejętności wykorzystujemy również w lokalnych działaniach, inicjując akcje na rzecz lokalnej społeczności, ze szczególnym ukierunkowaniem na najmłodszych.

W naszej codziennej pracy wyznajemy prostą zasadę: dbamy o Pacjentów tak, jakbyśmy chcieli być sami traktowani. Istotne znaczenie ma dla nas zdrowie i komfort każdego Pacjenta.

Podczas wizyty zapewniamy pomoc i doradzamy, w jaki sposób dbać prawidłowo o uzębienie. Troszczymy się o zachowanie miłej atmosfery podczas spotkań oraz możliwie największą dostępność terminów i krótki czas oczekiwania na wizytę. Doceniamy zaufanie, jakim dażą nas nasi Pacjenci i z zaangażowaniem wywiązujemy się z naszych zadań. 

Umów się na wizytę online

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial