Lampa BT-cool

Lampa BT-Cool to nowoczesny sposób na lśniący i śnieżnobiały uśmiech już w 15 minut!

Zimne światło emitowane przez system 12 lamp diodowych o wysokiej mocy pozwala na bezbolesne i i szybkie wybielanie zębów.  Skuteczność lampy wynosi do 10 odcieni, jednak determinowana jest przez indywidualne cechy zębów, w związku z czym może być również mniejsza.

Dzięki niej po 15 minutach odzyskujesz śnieżnobiały uśmiech. Dodatkową zaletą jest wygoda w korzystaniu z urządzenia oraz możliwość programowania czasu i trybu działania urządzenia.

Działanie lampy BT-cool poprzedzone jest zastosowaniem preparatu wspomagającego wybielanie w niskim stężeniu. Po nałożeniu preparatu na suche zęby dentysta przystępuje do ustawienia głowicy lampy wybielającej. W tym czasie oczy Pacjenta powinny być już zabezpieczone specjalnymi okularami ochronnymi.

Zabieg przebiega w trzech seriach trwających po 5 minut oddzielonych przerwami na naniesienie preparatu wybielającego oraz chwilę odpoczynku dla Pacjenta.

Efekt końcowy widoczny jest już w momencie zakończenia zabiegu.

Więcej informacji na temat lampy BT Cool znajdziesz tutaj: link

Author Info

vitamedical

Instytut Stomatologii z Krakowa tworzą lekarze z wielu obszarów stomatologii, którzy każdego roku biorą udział w szkoleniach, kursach i seminariach branżowych.
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial