Wybielanie zębów

Codzienne picie herbaty, kawy, czerwonego wina, spożywanie jedzenia wywołującego przebarwienia zębów czy palenie tytoniu powoduje stopniowe i nasilające się ciemnienie zębów. Regularna higiena pozwala na usunięcie tylko niektórych przebarwień, niestety te które przeniknęły głęboko w strukturę zęba są bardzo trudne do usunięcia zwykłymi sposobami.

Profesjonalne zabiegi wybielania mogą przywrócić zębom ich jasny kolor

Działanie profesjonalnych preparatów polega na tym, że penetrują one pierwszą warstwę zęba – szkliwo. Zawarte w nich związki, nadtlenki, usuwają przebarwienia lub co najmniej redukują ich intensywność, co sprawia, że kolor zęba jest wyraźnie jaśniejszy.

Pierwszym etapem wybielania zębów u stomatologa jest wizyta konsultacyjna. Lekarz ma wówczas możliwość przeprowadzenia wywiadu z pacjentem,  sprawdzenia stanu jego uzębienia  oraz zalecenia najodpowiedniejszej  metody wybielania zębów, która uwzględnia czynniki zdrowotne oraz fizyczne.

Drugim etapem procesu wybielania zębów jest ich profesjonalne oczyszczenie. Składają się na nie zabiegi, które pomogą w usunięciu nalotu oraz kamienia nazębnego.

Najbardziej wygodną i bezpieczną metodą wybielanie zębów jest urządzenie wybielające BT COOL. Emituje ono zimne, niebieskie światło o wysokiej częstotliwości, które aktywuje i przyspiesza proces wybielania. Jest to technika sprawdzona klinicznie i bezpieczna. Po 30 minutach zęby są dużo bielsze.

Metoda nakładkowa jest stosowana przez pacjenta w domu. Żel wybielający jest aplikowany do specjalnej, indywidualnej nakładki, którą umieszcza się na zębach. Podczas rozkładu aktywnego składnika żelu, tlen jest wchłaniany w szkliwo i zębinę, sprawiając, że w miarę upływu czasu zęby są coraz jaśniejsze.

Obydwie metody są całkowicie bezpieczne. Zimne światło stosowane w systemie BT COOL nie powoduje podrażnienia nerwów. Czasami może pojawić się nadwrażliwość, która nie oznacza nic złego i znika po kilku dniach.

W gabinecie Vita Medical korzystamy z lampy BT COOL, jak również proponujemy Pacjentom wybielanie nocne, tak zwane „nakładkowe”.

Proponujemy błyskawiczne i bezpieczne wybielanie zębów za pomocą systemu lamp diodowych BT Cool.

Po 15 – 30 minutach odmienimy wygląd Twojego uśmiechu od 2 do 9 odcieni!

Wybielanie zebow krakow

Wybielanie zębów

Zabieg jest bezbolesny i natychmiastowy.

 

Wybielanie zębów metodą BT Cool

System BT Cool umożliwia uzyskanie niesamowitego efektu wybielonych zębów dla każdego, a w szczególności dla osób, których zęby pokryły się osadem powstałym przez picie kawy, herbaty czy paleniem papierosów. Ale BT Cool jest skuteczny również w przypadku zębów zanieczyszczonych tetracykliną czy lekarstwami!

Zalety wybielania lampą BT COOL:

  • lampa BT COOL wybiela zęby o kilka odcieni
  • zabieg daje nawet o 30% lepsze rezultaty niż wybielanie nakładkowe/nocne
  • wybielanie lampą BT COOL to bezpieczna metoda (nie podrażnia nerwów i nie uszkadza szkliwa)

CENNIK 

Wybielanie BTCOOL 680 zł

Dodatkowe wybielanie lampa BTCOOL 300 zł

Wybielanie metoda domową 800 zł

Wybielanie zębów metodą Beyond

System Beyond daje efekt wybielania o około 8 tonów, co daje jaśniejsze uzębienie od 5 do 12 punktów według skali Vita. Warto jednak pamiętać, że wybielanie powinno być poprzedzone wizytą i sprawdzeniem stanu zębów w gabinecie stomatologicznym. Dentysta sprawdza wówczas nie tylko ich stan, ale wykonuje nierzadko również zabieg higienizacyjny.

Zalety wybielania lampą System Beyond:

  • niezawodność
  • bardzo szybkie efekty
  • wysokie bezpieczeństwo

CENNIK 

Wybielanie Beyond 1200 zł

Uwaga – przez cały maj obowiazuje promocja – 10% rabatu na wybielanie zebów metodą Beyond.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj nam pytanie lub umów się na bezpłatną wizytę konsultacyjną – kontakt

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial