invisalign kraków

 

 Invisalign to najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek na świecie.

Każdy szczegól ich konstrukcji służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego przez Ciebie uśmiechu. Dzięki nowemu uśmiechowi wykorzystasz swój cały potencjał.

invisalign

 Invisalign to rozwiązanie, które umożliwia prostowanie zębów za pomocą serii prawie niewidocznych alignerów zaprojektowanych specjalnie na potrzeby konkretnego pacjenta. Każdy aligner jest wymieniany na kolejny po dwóch tygodniach, tak aby zęby stopniowo się przesuwały we właściwe miejsce dzień po dniu.

 W odróżnieniu od stałych aparatów ortodontycznych, alignery można w każdej chwili zdjąć i z powrotem włożyć. Dzięki nim zyskujesz nowy, piękny uśmiech, który odmieni Twoje życie.

Uśmiech to inwestycja. Wymarzony uśmiech może być bardziej przystępny, niż przypuszczasz.  

Oferujemy bezpłatną konsultację początkową.

Invilsalign Kraków: pytania i odpowiedzi pacjentów

  1. Jak przebiega leczenie przy użyciu Invilsalign?

Na pierwszej wizycie odbywa się spersonalizowane omówienie problemu pacjenta i dobór najlepszej metody leczenia.

Pierwsza wizyta poświęcona jest ustaleniu najbardziej efektywnej metody leczenia. Jeżeli specjalista zarekomenduje system Invisalign, konieczne będzie wykonanie zdjęcia RTG zębów, stworzenie wycisków diagnostycznych oraz kompleksowy skan 3D uzębienia. Te elementy posłużą do przygotowania personalizowanych nakładek estetycznych.  Po ich odebraniu, pacjent powinien co 1-2 tygodnie wymieniać alignery. Taka systematyczna wymiana sprawia, że zgryz pacjenta ulega poprawie. 

Invisalign jest najbardziej skuteczny w przypadku sumiennego stosowania się do zaleceń lekarza dentysty. Absolutną koniecznością jest noszenie aparatu na zębach przez 22 godziny. Tylko w ten sposób system Invisalign  będzie wysoko skuteczny – tłumaczy Celina Choroszy, specjalista z krakowskiej kliniki Vita Medical – Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i ustalamy rekomendowaną długość leczenia przy użyciu nakładek. 

2. Jakie są zalety systemu Invisalign i czym wyróżnia się od innych rozwiązań tego typu?

Invisalign posiada wiele zalet, dzięki którym może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą leczyć się tradycyjnymi aparatami.

  • Jest prawie niewidoczny. Osoby w Twoim otoczeniu mogą nawet nie zauważyć, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego. Jest mniej widoczny nawet od aparatów szafirowych i ceramicznych.
  • Umożliwia dokładną higienę jamy ustnej. Dzięki temu, że można go bez problemu wyjąć z ust, możesz dokładnie wyczyścić zarówno swoje zęby jak i sam aparat.
  • Czeka Cię ważne spotkanie? Chcesz komfortowo spożyć posiłek? Aparat możesz zdjąć również w takich sytuacjach.

 

Invisalign w Vita Medical

Twoja droga po piękny uśmiech może rozpocząć się w Vita Medical. Jesteśmy certyfikowaną placówką zajmującą się leczeniem metodą Invilsalign. Myślisz, że mogłaby się ona sprawdzić w Twoim przypadku?

 

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial