System THE WAND

Bezbolesne znieczulenie XXI wieku – The WAND

Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz, należy do elitarnej grupy kilkudziesięciu tysięcy na świecie ok. 600 w Polsce, w których pacjent może być ZNIECZULONY KOMPUTEROWO.

Znieczulenie The WAND to:

bezbolesne dozowanie środka znieczulającego,

bezpieczeństwo wynikające z komputerowej kontroli procesu znieczulenia,

komfort psychiczny i brak stresu podczas zabiegu oraz po jego zakończeniu. Po znieczuleniu The Wand twoja twarz nie drentwieje zachowa naturalny wygląd.

System The WAND to specjalistyczny system komputerowy przystosowany do bezbolesnego dozowania i aplikowania środka znieczulającego. System The WAND stosowany jest we wszystkich rodzajach znieczuleń miejscowych w stomatologii.

W skład urządzenia The WAND wchodzą jednorazowe, wymienne końcówki aplikacyjne oraz aparat kontrolujący ilość i miejsce zastosowania środka znieczulającego. Aparat w inteligentny sposób monitoruje postępy w znieczuleniu, a za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych informuje lekarza między innymi o ilości środka, który został już podany.

Dodatkową zaletą bezbolesnych znieczuleń The WAND jest fakt, iż działają one natychmiastowo, dzięki czemu skraca się zdecydowanie czas trwania całego  zabiegu.

Możesz doświadczyć czegoś nowego, zupełnie innego, co da Ci całkowicie nowe spojrzenie na wizytę dentysty.

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial