12 426 55 50 | 513 074 364 rejestracja@vitamedical.pl

Invisalign

Krępuje Cię wygląd Twoich zębów, ale jeszcze bardziej obawiasz się widocznych metalowych drutów? Zawsze chciałeś wyprostować zęby, ale klasyczne aparaty Cię nie przekonywały? 

W takim razie na pewno ucieszy Cię wiadomość, że jest dla nich alternatywa – Invisalign. Tą metodą leczą się już ponad 3 miliony pacjentów na całym świecie. Rozwiązanie to kiedyś było zarezerwowane tylko dla aktorów i osób publicznych. Teraz Invisalign możesz leczyć się i Ty, w Vita Medical.

Co to jest Invisalign?

Invisalign to aparat, który prostuje Twoje zęby przy pomocy prawie niewidocznych, wyjmowanych alignerów, które dzięki zastosowaniu technologii komputerowej są idealnie dopasowane do Twoich zębów. Alignery przesuwają Twoje zęby na właściwe pozycje, aż osiągnięty zostanie stan zgryzu zaplanowany przez Twojego lekarza na początku leczenia.

Za pomocą Invisalign leczy się głównie osoby dorosłe. Zastosowanie tej metody możliwe jest tylko przy wybranych wadach zgryzu.

Zalety Invisalign

Invisalign posiada wiele zalet, dzięki którym może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą leczyć się tradycyjnymi aparatami.

  • Jest prawie niewidoczny. Osoby w Twoim otoczeniu mogą nawet nie zauważyć, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego. Jest mniej widoczny nawet od aparatów szafirowych i ceramicznych.
  • Umożliwia dokładną higienę jamy ustnej. Dzięki temu, że można go bez problemu wyjąć z ust, możesz dokładnie wyczyścić zarówno swoje zęby jak i sam aparat.
  • Czeka Cię ważne spotkanie? Chcesz komfortowo spożyć posiłek? Aparat możesz zdjąć również w takich sytuacjach.

 

Invisalign w Vita Medical

Twoja droga po piękny uśmiech może rozpocząć się w Vita Medical. Jesteśmy certyfikowaną placówką zajmującą się leczeniem metodą Invilsalign. Myślisz, że mogłaby się ona sprawdzić w Twoim przypadku?

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację

VITA MEDICAL

Tel. (12) 426 55 50

Kom. 513 074 364

instytut@vitamedical.com.pl

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial