Dentysta w Krakowie

W naszym Instytucie Stomatologicznym Vita Medical Twój uśmiech jest naszym priorytetem. Jesteśmy oddanym zespołem dentystów różnych specjalności i higienistek, a naszym celem jest zapewnianie naszym pacjentom wysokiej jakości opieki dentystycznej. Już od ponad 25 lat dbamy o zdrowe i piękne uśmiechy pacjentów z Krakowa i nie tylko. W codziennej pracy najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie i komfortowe samopoczucie. Dbamy o Ciebie tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani i ciężko pracujemy, aby spełnić Twoje oczekiwania.   Twoim uśmiechem zajmujemy się w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Zaufało nam już ponad 10 000 pacjentów. Czy jesteś już jednym z nich?

image00

 

Jakość podparta wiedzą i doświadczeniem

Fakt, że możemy się zajmować Twoim uśmiechem jest dla nas powodem do dumy,  dlatego też chcemy, abyś miał pewność, że jesteśmy wykształconymi lekarzami z doświadczeniem.  Aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Bierzemy udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technikami, produktami i sprzętem, które pomagają w świadczeniu jeszcze lepszych usług.

 

Dbamy o Twoje samopoczucie

Twoje zaufanie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też naszą receptą na sukces jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jesteśmy świadomi, że wizyta u dentysty może Cię stresować, dlatego też dla naszego zespołu ważne jest zapewnienie wysokiej jakości usług dopasowanych do Twoich potrzeb, a także stworzenie atmosfery bez lęku. Dzięki stosowanemu przez nas komputerowemu znieczuleniu The Wand Twoja wizyta może się obyć bez bólu, a także bez igieł.

 

Edukacja i prewencja

Wierzymy, ze prewencja i edukacja w zakresie odpowiedniej higieny i nawyków są kluczowe w kwestii zdrowia jamy ustnej. Skupiamy się nie tylko na leczeniu zaistniałych chorób, kładziemy także nacisk na regularne przeglądy. Podczas przeglądów sprawdzamy nie tylko zdrowie Twoich zębów, ale także i dziąseł. Dla zachowania pięknego uśmiechu przez długie lata niezwykle ważne jest prawidłowe dbanie o zęby, dlatego też doradzamy naszym pacjentom w jaki sposób dbać o uzębienie i jak powinna wyglądać  codzienna rutyna higieny jamy ustnej.

 

Szerokie spektrum świadczonych usług

W naszym Instytucie Stomatologii w Krakowie pracują dentyści różnych specjalności, dzięki czemu możemy Ci zaoferować szeroki zakres usług. Oferta naszego instytutu obejmuje:

  • profilaktykę
  • ortodoncję
  • chirurgię stomatologiczną
  • endodoncję – leczenie kanałowe
  • protetykę
  • stomatologię estetyczną
  • implantologię
  • laseroterapię
  • pedodoncję

 

Gwarancja na zabiegi

Wysoka jakość świadczonych usług jest dla nas bardzo ważna. Dlatego też w gabinecie stomatologicznym Vita Medical gwarancja na nasze usługi obowiązuje przez dwa lata. O tym, komu przysługuje i jakie są z niej korzyści przeczytasz tutaj.

 

Dentysta w Krakowie – Vita Medical

W Vita Medical naszą misją jest Twój uśmiech. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję z Tobą pracować i będziemy mogli pomóc Ci w osiągnięciu i utrzymaniu nieskazitelnego uśmiechu i zdrowia jamy ustnej na długie lata. Bez względu na to, czy interesuje Cię jedynie przegląd, czy też chcesz poprawić swój uśmiech za pomocą zabiegów stomatologii estetycznej, jesteśmy tutaj by spełnić Twoje potrzeby.

 

Zapraszamy!

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial