12 426 55 50 | 513 074 364 rejestracja@vitamedical.pl

Co można zrobić u dentysty za 500 zł?

500 zł to pieniądze, które można wykorzystać na wiele sposobów – można je przeznaczyć na codzienne potrzeby, zachcianki, ale także na inwestycję w swoje zdrowie – na przykład w uśmiech. W Vita Medical przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne oferty, dzięki którym po wydaniu 500 zł, otrzymasz bon na wybrane usługi.

Program 500plus otwiera przed rodzinami nowe możliwości. Na pewno zdarzyło Ci się odmówić sobie wizyty u dentysty, ze względu na obecność pilniejszych potrzeb. Odpowiednia troska o zdrowy uśmiech to jednak bardzo ważna sprawa, a zaniedbanie zdrowia zębów może przysporzyć w przyszłości poważnych problemów – które nie tylko mogą być bolesne, ale także ich leczenie może być bardzo kosztowne.

500plus w stomatologii

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dwie specjalne oferty – po wydaniu 500 zł na leczenie, otrzymasz bon do wykorzystania na wybrane usługi. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze lepiej zadbać o zdrowie zębów. Jak to działa?

Próchnica z głowy

Po wykonaniu 3 wypełnień (150 zł x3) otrzymasz od nas gratis jedno wypełnienie (koszt do 200zł).
Leczenie próchnicy w jej początkowym stadium jest bardzo ważne. Dzięki temu można uniknąć kosztownego leczenia poważnych ubytków, do których może doprowadzić jej zaniedbanie. Warto leczyć także mleczne zęby swoich pociech – dzięki temu nie dojdzie do przeniesienia się próchnicy na wyrzynające się zęby stałe.

Prezent dla Ciebie

Po rachunku 500 zł za wykonane przez nas usługi otrzymasz od nas prezent. Możesz wybrać to, co jest Ci najbardziej potrzebne spośród poniższych usług:

  • skaling obu łuków,
  • 200 zł do aparatu,
  • dwa małe wypełnienia lub jedno duże,
  • 100 złotych do protezy,
  • oraz wszystkie specjalistyczne konsultacje z planem leczenia.

A może coś innego?

Za 500 zł w stomatologii można wiele. Możesz na przykład wyleczyć ząb kanałowo, wybielić zęby, odbyć kilka wizyt kontrolnych z aparatem stałym. Umów się na konsultację – sprawdzimy stan Twoich zębów lub zębów Twojego dziecka, a także porozmawiamy o Twoich potrzebach. Stworzymy plan leczenia dostosowany do Ciebie i Twojego budżetu 🙂

 

Skontaktuj się z nami
VITA MEDICAL
Tel. (12) 426 55 50
Kom. 513 074 364
instytut@vitamedical.com.pl

Author Info

Vita Medical

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial