12 426 55 50 | 513 074 364 rejestracja@vitamedical.pl

Botoks i kwas hialuronowy u stomatologa?

Mimo, że to zupełnie naturalna i nieunikniona kolej rzeczy, wiele osób pragnie zapobiec pojawianiu się kolejnych oznak upływającego czasu. Co może w tej kwestii zrobić dla Ciebie stomatolog? Czy botoks i kwas hialuronowy stosowane są wyłącznie do poprawy estetyki twarzy?

Zabiegi stosowane w stomatologii, które mają na celu poprawić wygląd, to nie tylko wybielanie zębów czy licówki i korony. To także zabiegi wspomagające leczenie ortodontyczne i implantologiczne – na przykład tak zwany lifting stomatologiczny.

 

Lifting stomatologiczny

Chciałbyś odjąć sobie lat? Zastanawiasz się, gdzie powinieneś się w tym celu udać? Stomatolog najprawdopodobniej nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy. Jednakże to właśnie w gabinecie dentystycznym masz szanse osiągnąć najlepsze rezultaty.

Same zastrzyki z botoksu czy wypełniacze nie dadzą Ci długotrwałego efektu – niestety starzeje się nie tylko skóra. Zmiany zachodzą także w fundamentach, na których skóra się utrzymuje – czyli między innymi w zębach i kościach szczęki. Stomatolog może odmłodzić Twoją twarz poprzez zastosowanie odpowiedniej kombinacji leczenia ortodontycznego i implantologicznego – liftingu stomatologicznego, dzięki któremu Twoja twarz odzyska młodszy wygląd. Dodatkowe zastosowanie botoksu i kwasu hialuronowego pozwala zmaksymalizować efekt odmłodzenia. Dzięki nim można zniwelować pozostałe zmarszczki i polepszyć napięcie skóry. Te substancje nie są jednak stosowane wyłącznie w celu poprawy wyglądu – mają też zastosowanie lecznicze.

 

Bruksizm

Bruksizm to schorzenie powodujące niekontrolowane zaciskanie i zgrzytanie zębami, co w efekcie prowadzi do ich ścierania. Botoks przynosi świetne efekty w leczeniu tego schorzenia – jego wstrzyknięcie powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za zaciskanie szczęki. Pomoże także wyszczuplić twarz, zniekształconą przez rozrost mięśni spowodowany ciągłym zaciskaniem zębów.

 

Masz jakieś pytania? Zastanawiasz się, czy botoks i kwas hialuronowy mogłyby rozwiązać Twoje problemy? Skontaktuj się z nami – nasi lekarze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wskażą rozwiązanie właściwe dla Ciebie.

 

Zapraszamy na przegląd zębów

VITA MEDICAL

Tel. (12) 426 55 50

Kom. 513 074 364

instytut@vitamedical.com.pl

Author Info

Vita Medical

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial